Nasi dostawcy:

EISSOUND

Firma EIS SOUND to Hiszpańska firma, która specjalizuje się w produkcji nowoczesnych i nowatorskich zestawów radiowych do zabudowy, które są dostępne w trzech konfiguracjach. Pierwszym z nich jest podstawowy zestaw radiowy KbSound Basic, chowany w suficie podwieszanym i sterowany pilotem. Drugi to zestaw radiowy KbSound Premium z dodatkową jednostką sterującą montowaną w ścianie pomieszczenia. Trzecim zestawem radiowym jest KbSound STAR umożliwiający sterowanie również za pomocą dedykowanej aplikacji w telefonie. Dla każdego z w/w zestawów dostępna jest pełna paleta głośników, charakteryzujących się przeznaczeniem i sposobem montażu.

ELTAKO

Eltako jest wiodącą w Europie Niemiecką firmą rodzinną, produkującą urządzenia dla automatyki przemysłowej i budynkowej. W skład których wchodzą: ściemniacza, schodowe wyłączniki czasowe, przekaźniki odłączania sieci, a także przekaźniki czasowe i instalacyjne oraz liczniki energii. Jednocześnie firma Eltako opracowała własny unikalny i możliwy do podłączenia w każdej instalacji system bezprzewodowej automatyki budynkowej (w oparciu o protokół EnOcean) do sterowania oświetleniem, ściemniania oświetlenia oraz sterowania żaluzjami.

GRIESSER

GRIESSER to Szwajcarska firma rodzinna zajmująca się projektowaniem i produkcją osłon przeciwsłonecznych. Flagowym produktem są żaluzje zewnętrzne, dzięki którym firma została europejskim liderem tego asortymentu. Oferowane żaluzje optymalizują wykorzystanie światła dziennego latem oraz ograniczają utratę ciepła i koszty ogrzewania zimą. Dodatkowo mogą też spełniać funkcje bezpieczeństwa, dzięki wyposażeniu w blokadę bezpieczeństwa ograniczającą dostęp do domu. Sterowanie pracą żaluzji odbywa się za pomocą zainstalowanych na ścianie przycisków lub jako składowa kompleksowego systemu inteligentnego budynku.

KAISER

Firma KAISER jest Niemiecką firmą z wieloletnim doświadczeniem. Produkuje szeroki asortyment puszek elektrycznych charakteryzujących się wysoką jakością, prostym montażem oraz różnorodnością rozwiązań. Oferowane puszki różnią się nie tylko przeznaczeniem i sposobem montażu, ale także funkcją jaką spełniają po zamontowaniu. Wyróżniamy puszki m.in. hermetyczne, przeciwpożarowe, wiatroszczelne, dźwiękoszczelne, ekranowane, na osprzęt elektroniczny oraz zapewniające ochronę przed promieniowaniem. Dopełnieniem oferty są przepusty kablowe i obudowy do opraw oświetleniowych i głośników.

DMY dawniej Na-De

DMY jest firmą Turecką. W swoim kraju jest liderem w produkcji systemów oświetlenia i sygnalizacji budynkowej. W swojej ofercie posiada bogaty wybór czujników ruchu. Są to czujniki PIR, czujniki mikrofalowe oraz sufitowe czujniki ruchu. Dostępne są zarówno w wersji natynkowej, jak i podtynkowej. Wyróżnić możemy też dwie technologie, które zostały zastosowane do ich produkcji. Jest to technologia PIR (wykrywanie ruchu w paśmie na podczerwień) i mikrofalowa, która polega na wysyłaniu sygnałów mikrofalowych (jeśli sygnał odbije się od ruchomego obiektu, to czujnik wykryje ruch i włączy np. oświetlenie). Czujniki ruchu i obecności DMY ułatwiają sterowanie oświetleniem w budynkach i przyczyniają się do zwiększania oszczędności energii elektrycznej.

NIKO

Niko jest Belgijską firmą, która sprzedaje swoje produkty w Europie przez wiele oddziałów, a także przez partnerów na całym świecie. Firma specjalizuje się w projektowaniu i produkcji czujników ruchu oraz czujników obecności. W ofercie posiada bardzo szeroki asortyment produktów w zależności od zapotrzebowania klientów. Czujniki mają bardzo szeroki zakres detekcji: od 14 nawet do 32 metrów średnicy. Ze względu na swoje właściwości są najczęściej stosowane w pomieszczeniach magazynowych, salach konferencyjnych, korytarzach, schodach, ale też w pomieszczeniach biurowych. Prawidłowe funkcjonowanie czujników zależy w dużej mierze od ich odpowiedniego rozmieszczenia. Czujniki ruchu i obecności umieszcza się w miejscu gwarantującym najlepsze pokrycie powierzchni pomieszczenia. Czujniki PIR wykorzystują technologię detekcji w podczerwieni, która polega na wykrywaniu ciepła emitowanego przez człowieka. Firma Niko ma dodatkowo w swojej ofercie czujniki obecności, które łączą obie techniki detekcji, co pozwala na dużą skuteczność działania. Produkty są wykonane z materiałów bardzo wysokiej jakości i cechuje je wysoka niezawodność.

PERRY

Firma PERRY ELECTRIC to włoska firma, która zajmuje się projektowaniem i produkcją urządzeń elektrycznych dla zastosowań mieszkaniowych, biurowych i przemysłowych. Urządzenia są proste w instalacji i obsłudze. W ofercie firmy są czujniki ruchu i obecności na podczerwień oraz zegary sterujące. Urządzenia służą do sterowania urządzeniami wchodzącymi w skład automatyki przemysłowej i domowej. Czujniki to idealne rozwiązanie nie tylko do mieszkań, ale też do budynków użyteczności publicznej. Minimalistyczny design sprawia, że pasują do każdego pomieszczenia. Firma oferuje też termostaty i chronotermostaty (termostaty czasowe) pokojowe, zarówno przewodowe jak i bezprzewodowe. Mogą to być proste urządzenia, które kontrolują temperaturę w pomieszczeniu i włączają lub wyłączają ogrzewanie w określonym czasie, ale i może to być cały system regulacji. Urządzenia produkowane przez Perry Electric są nieskomplikowane w obsłudze. Charakteryzują się szybką i łatwą instalacją, a także pasują zarówno do prostych jak i złożonych instalacji. Produkty są wykonane z materiałów wysokiej jakości i spełniają wysokie wymagania rynkowe.

VIMAR

VIMAR to włoska firma oferująca szeroki asortyment osprzętu elektroinstalacyjnego charakteryzującego się wysoką jakością materiałów i wykończenia, takich jak: skóra, kamień, szkło, metal oraz drewno. System włoski oparty jest na zminimalizowaniu miejsca montażu. W jednej ramce można mieć 14 różnych funkcji. Wyróżniamy pięć niepowtarzalnych i designerskich serii osprzętu (Eikon, Arke, Plana, Neve Up oraz Idea), za pomocą których można dowolnie adaptować osprzęt dla każdego rodzaju i stylu wnętrza. Wszystkie produkty skierowane są nie tylko do budynków mieszkalnych i użyteczności publicznej, ale również na statki i jachty, dzięki posiadaniu dodatkowych certyfikatów. VIMAR to także systemy automatyki budynkowej i domowej. Autorski system By-me umożliwia sterowanie oświetleniem, ogrzewaniem, klimatyzacją oraz roletami, jak i innymi urządzeniami w domu za pomocą dedykowanej aplikacji na telefon. Nowoczesne i modułowe rozwiązania gwarantują, że wszystkie produkty są również kompatybilne z systemami automatyki KNX.