Rozwiązania w recepcji

+ + + + + + +

RECEPCJA

Recepcja to serce i najważniejsze miejsce każdego, nawet najmniejszego hotelu. Profesjonalizm, życzliwość, czy dyskretność sprawia, że rośnie zadowolenie wśród klientów. To w jaki sposób funkcjonuje oraz jak jest wyposażona, ma wpływ na pozytywną ocenę oraz rekomendację, by zachęcić do ponownych wizyt.

Żeby spełnić wszystkie oczekiwania i usprawnić jej działanie, Vimar zastosował najwyższej jakości system automatyki By- com, który pozwala zarządzać z poziomu recepcji wszystkimi pomieszczeniami. Dzięki systemowi Well - contact Plus wszystkie urządzenia w pokojach są pod kontrolą, a wchodzący gość zastanie zapalone światła i idealną temperaturę.

Szeroka gama ekskluzywnej linii ramek ozdobnych z serii Eikon Exe sprawi, że wnętrze nabierze nowego wymiaru, a zastosowane innowatorskie rozwiązania jak gniazda zasilania, czy gniazda USB pomogą w codziennym funkcjonowaniu.

Oczekując na swoją kolej, czy czekając na bliską osobę w lobby zrelaksujemy się przy dźwiękach płynących z najwyższej jakości sprzętu marki Eissound. Sterowanie urządzeniem jest proste, wygodne, dzięki wbudowanej podczerwieni. Za pomocą pilota czy systemu oraz aplikacji na telefonie możemy kreować nastrój w pomieszczeniu!

Wybierz inne pomieszczenie

HotelHotel
Pokój hotelowyPokój hotelowy
KorytarzKorytarz
Restauracja w hoteluRestauracja w hotelu
Strefa SPAStrefa SPA
Łazienka hotelowaŁazienka hotelowa

WELL – CONTACT PLUS – OPROGRAMOWANIE

Oprogramowanie

 • automatyka dla całego budynku
 • unikalny system opracowany na bazie standardu KNX
 • kompleksowe zarządzanie budynkiem poprzez programowanie, koordynowanie i nadzorowanie
 • sterowanie i zarządzanie światłem, temperaturą, bezpieczeństwem, energią, czy dostępem do
  różnych pomieszczeń

EIKON TACTIL – WŁĄCZNIKI

Włącznik oświetlenia

 • ekskluzywna linia ramek ozdobnych, prestig oraz nienaganny design
 • ostre i wąskie profile podkreślające unikatowy charakter
 • płytki wykonane ze starannie wybranych, naturalnych i szlachetnych materiałów jak szkło, metal, skóra, drewno, czy gres marmurkowy

Sterowanie całością oświetlenia recepcji za pomocą przycisków dotykowych na szklanym panelu Eikon Tactil.

GNIAZDA ZASILANIA

Gniazda zasilania

 • opatentowana przez Vimar osłona zabezpieczająca SICURY to mechanizm automatycznego
  zamykania otworów gniazdka po wyjęciu z niego wtyczki,
 • uniemożliwia wprowadzenie do nich niebezpiecznych ciał obcych oraz chroni przed przypadkowym zetknięciem z częściami pod napięciem,
 • gniazda USB umożliwiają szybkie ładowanie powszechnie używanych urządzeń elektronicznych, takich jak smartfony, tablety, czy telefony komórkowe.

Sterowanie całością oświetlenia recpecji za pomocą przycisków dotykowych na szklanym panelu Eikon Tactil.

PROGRAMATOR KART

Programator kart

Programator kart umożliwia recepcjoniście szybkie wgranie karty pod system zarządzania obiektem By-com, całość ustawiana na ekranie komputera, tzn. preferencje klienta, ustawienia świateł, ogrzewania, uprawnienń, dostępów pod dany pokój oraz system zakwaterowania.

KB SOUND STAR

Zestaw KB Sound Star do sterowania dźwiękiem

Star to najnowszy produkt firmy Eissound. Radio KB Sound Star ma możliwość sterowania za pomocą aplikacji KBSOUND STAR (darmowa, dostępna dla urządzeń z ANDROID i iOS) i/lub pilota. Radio KB Sound Star wraz z głośnikami i całym okablowaniem montowany jest w suficie podwieszanym, a jedynymi widocznymi elementami zestawu są głośniki. Zestaw umożliwiający korzystanie z trzech kanałów odtwarzania muzyki: transmisji audio przez Bluetooth, radia analogowego FM i radia cyfrowego DAB.  Radio wyposażone jest w dwie funkcje: IDEAL – pozwala na zapisanie naszych ulubionych parametrów, które włączą się przy uruchomieniu radia, (stację radiowa, głośność, basy itp.), funkcja Turn-ON, umożliwiająca podłączenie radia do oświetlenia. Za każdym razem gdy zapalimy światło radio się uruchomi, przy gaszeniu się wyłączy. Pilot do sterowania radiem wyposażony jest w wyświetlacz LCD.

SYSTEM SOUND AROUND

System sound around

System Sound Around to rozwiązanie idealnie sprawdzające się w recepcji. Panel sterujący powinien być umieszczony w łatwo dostępnym miejscu, aby można było swobodnie go obsługiwać. Sam sterownik oferuje trzy źródła dźwięku: Wi-Fi, Bluetooth oraz dodatkowe wejście audio. Dzięki takiemu rozwiązaniu muzyka będzie umilać gościowi hotelowemu pobyt w lobby lub uprzyjemni czas oczekiwania.

EKRAN 10 cali

Ekran dotykowy 10 cali do sterowania urządzeniami

Ekran dotykowy służy do sterowania wieloma urządzeniami w wielu pomieszczeniach. Dodatkowo za jego pomocą możemy ustawić wcześniej zaprogramowane sceny, czyli kilka czynności, dziejących się w jednym czasie. Np. scena noc – światła w lobby się przyciemniają, muzyka jest ustawiona na minimum.