Rozwiązania w kuchni

+ + + + + + + +

Wybierz pomieszczenie

nowoczesny przestronny salonnowoczesny przestronny salon
sypialnia z dużym łóżkiemsypialnia z dużym łóżkiem
pokój dzieckapokój dziecka
nowoczesna łazienkanowoczesna łazienka
nowoczesny domnowoczesny dom

KOMPAKTOWE ZASILANIE

Kompaktowe zasilanie

Urządzenia, które mamy w kuchni wymagają zasilania, więc gniazdek zasilających nigdy za dużo. Aż cztery gniazdka w ramce modułowej to estetyczne rozwiązanie, a jednoczenie oszczędność miejsca. Dodatkowo wszystkie gniazdka zasilające wyposażone są w osłonę zabezpieczającą Sicury (patent producenta), która zapobiegnie przypadkowemu kontaktowi z częściami pod napięciem.

DODATKOWE DWA GNIAZDA

Gniazda zasilające

Jeśli brakuje Ci gniazd w kuchni to warto pomyśleć o umieszczeniu jeszcze dodatkowych dwóch gniazd zasilających.

PANEL DOTYKOWY Z FUNKCJĄ WIDEODOMOFONU

Panel dotykowy z funkcją wideodomofonu

Każde pomieszczenie w zasięgu Twojej ręki, z poziomu interfejsu ekranu dotykowego. Wystarczy dotknąć panelu dotykowego, aby sterować temperaturą, oświetleniem, podnieść lub obniżyć rolety/żaluzje, włączyć system alarmowy, zarządzać zużyciem energii i innymi możliwościami.
Funkcja Energy Guard monitoruje poziom zużycia energii w Twoim domu w czasie rzeczywistym, zwiększając Twoją świadomość faktycznego zużycia prądu.
Co więcej, dzięki funkcji wideodomofonu, możesz zobaczyć, kto do Ciebie przyszedł, a także otworzyć mu drzwi.

STEROWANIE ŻALUZJAMI

Sterowanie żaluzjami

W zależności od wysokości słońca możesz sterować żaluzjami oraz zmienić kąt nachylenia lameli. Wygrawerowane strzałki dają pewność, że z czasem nie wyblakną, grafiki nie zmażą się, dzięki czemu nikt nie pomyli się czy chce podnieść, czy opuścić żaluzje.

STEROWANIE OŚWIETLENIEM

Sterowanie oświetleniem

Uniwersalne łączniki oraz ściemniacze pozwalają na sterowanie oświetleniem dowolnego źródła światła. Wybierz scenę gotowanie, żeby doświetlić blaty robocze lub kolacja, aby wprowadzić romantyczny nastój dzięki przyciemnionemu światłu i muzyce w tle.

CZUJNIK GAZU

Czujniki gazu należy stosować we wszystkich pomieszczeniach, w których może dojść do ulatniania się gazu z instalacji gazowej, czyli np. kuchniach, kotłowniach czy piwnicach. Po przekroczeniu dopuszczalnej normy stężenia gazu, czujnik zaalarmuje Cię o zagrożeniu.
Należy pamiętać, że w zależności od typu zagrożenia i wymogów danego pomieszczenia, wyróżniamy różne rodzaje czujników – czujnik gazu (ulatnianie się gazu z instalacji), czujnik tlenku węgla (obecność czadu), czujnik dymu (pożar).

ZESTAW RADIOWY

Zestaw radiowy

Kuchnia to serce domu, a słuchanie muzyki podczas gotowania lub spędzania czasu z najbliższymi umili czas każdemu domownikowi.

Zestaw radiowy do zabudowy to rozwiązanie, które umożliwi słuchanie ulubionej muzyki z radia lub z telefonu. Sterowanie odbywa się za pomocą pilota lub telefonu (przez bluetooth, po zainstalowaniu odpowiedniej darmowej aplikacji).

Zastosowanie wiatroszczelnej obudowy do głośników pomoże zapewnić odpowiednią izolację termiczną, przyczyniając się do zwiększenia jakości dźwięku.

PRZYCISK BEZPRZEWODOWY

Przycisk bezprzewodowy

W przypadku, gdy nie chcemy naruszać pięknego wykończenia ściany lub gdy nie mamy możliwości poprowadzenia instalacji (np. szklana lub drewniana ściana), a okazałoby się, że w danym miejscu przydałby się włącznik światła, możemy zastosować rozwiązania bezprzewodowe i bezbateryjne, które wykorzystują częstotliwości radiowe. Przycisk bezprzewodowy doskonale sprawdzi się też jako rozwiązanie tymczasowe, gdy zajdzie taka potrzeba. Dzięki temu nie musimy prowadzić prac budowlanych i nie musimy montować dodatkowej puszki.