Rozwiązania w łazience

+ + + + +

Wybierz pomieszczenie

nowoczesny przestronny salonnowoczesny przestronny salon
sypialnia z dużym łóżkiemsypialnia z dużym łóżkiem
jasna duża kuchniajasna duża kuchnia
pokój dzieckapokój dziecka
nowoczesny domnowoczesny dom

ZESTAW RADIOWY

Zestaw radiowy

Muzyka to dobry sposób zarówno na rozpoczęcie dnia, jak i relaks po pracy. Zestaw radiowy do zabudowy to rozwiązanie, które umożliwi słuchanie muzyki radiowej lub ulubionych piosenek z telefonu (poprzez bluetooth) nawet w łazience. Możemy nim sterować za pomocą telefonu (po zainstalowaniu odpowiedniej, darmowej aplikacji) lub za pomocą pilota. Natomiast po podłączeniu zestawu radiowego do obwodu oświetlenia, ulubiona stacją będzie się włączać natychmiast po włączeniu światła.

GNIAZDO Z KLAPKĄ

Gniazdo zasilania z klapką

Bezpieczeństwo Twoje i Twojej rodziny jest najważniejsze. Zastosuj gniazdo z klapą, aby zabezpieczyć je przed ochlapaniem wodą.

STEROWANIE OŚWIETLENIEM

Sterowanie oświetleniem

Potrzebujesz mocnego światła do wykonania precyzyjnego makijażu, a może liczysz na relaks przy przyciemnionym świetle? Uniwersalne łączniki oraz ściemniacze pozwalają na sterowanie oświetleniem dowolnej lampy. Jedno wnętrze — wiele możliwości.

CZUJNIK ZALANIA

Czujnik zalania

Czujnik zalania to urządzenia, które natychmiast poinformuje cały system, również Ciebie, jeżeli zostanie wykryta woda. Nawet gdy zostawisz włączoną pralkę nie musisz się martwić o zalaną łazienkę. Po wykryciu wody system zaalarmuje Cię o tym zdarzeniu i może odłączyć prąd od pralki.

CZUJNIKI WILGOCI

Czujnik wilgoci

Uwielbiasz długie kąpiele w wannie, ale obawiasz się, że na skutek utrzymywania się wilgotnego powietrza w łazience zacznie tworzyć się na ścianie pleśń? Twoje obawy są jak najbardziej uzazadnione. Zastosuj czujniki jakości powietrza, temperatury i wilgotności, które monitorują warunki w pomieszczeniu. Po przekroczeniu bezpiecznej wartości czujniki automatycznie aktywują wentylację, nie dopuszczając do zbytniego zawilgocenia ścian i tworzenia się pleśni.