Rozwiązania na korytarzu

+ + + + + + +

KORYTARZ

W hotelu goście przemieszczają się korytarzami zwracając uwagę nie tylko na eleganckie dywany, wykładziny czy drzwi, ale również obserwują kontrolę dostępu do poszczególnych pokoi, jak również ich wzrok może przykuć zestaw eleganckich gniazd.

Wybierz inne pomieszczenie

HotelHotel
Pokój hotelowyPokój hotelowy
Recepcja hotelowaRecepcja hotelowa
Restauracja w hoteluRestauracja w hotelu
Strefa SPAStrefa SPA
Łazienka hotelowaŁazienka hotelowa

KONTROLA DOSTĘPU DO POKOJU

Panel dotykowy dostępu do pokoju

Otwieraj swój pokój dzięki nowoczesnym panelom dotykowym, wystarczy jedynie zbliżyć kartę do odpowiedniej płytki, aby otworzyć pokój. Panel TACTIL nie tylko otwiera pokój, ale również wyświetla nr pokoju, sygnalizuje status tzn. czy ktoś znajduje się w pomieszczeniu, a dodatkowo wyświetla obsłudze nasze oczekiwania takie jak „prośba o sprzątanie” czy „nie przeszkadzać”

GNIAZDA NA KORYTARZU

Gniazda zasilające

Gniazda na korytarzu umożliwią podłączenie odkurzacza, lub urządzeń przystosowanych do mycia okien czy czyszczenia zasłon.

CZUJKA RUCHU I OBECNOŚCI

Czujka ruchu i obecności

Czujnik ruchu i obecności PIR SP020. Czujnik ten ma kąt detekcji 360º, zasilany jest napięciem 230 V AC. Jego średnica pola detekcji to 10 m (na wys. mont. 2,5 m). SP020 przełącza obciążenie w zerze napięcia dlatego jest idealny dla lamp LED. Stopień ochrony to IP20. Czujnik także jest idealny do biur, korytarzy, open office oraz do wykorzystania w mieszkania i domach jednorodzinnych. Czujnik ma regulacje czasu załączenia oświetlenia i poziomu natężenia oświetlenia przy jakim ma załączyć się oświetlenie. Możliwość zamówienia czujnika w dowolnym kolorze z palety kolorów RAL.

LAMPY Z CZUJNIKIEM RUCHU

Lampy z czujnikiem ruchu

Korytarz to miejsce, w którym co chwilę ktoś się pojawia i często są to długie ciągi komunikacyjne. Zamontowanie lamp z czujnikami ruchu, gwarantuje nam spore oszczędności energii, a samo światło (zapalające się i gasnące źródła oświetlenia) będą podążać za osobą przemieszczającą się korytarzem. Takie rozwiązanie jednocześnie zapewnia bezpieczne oświetlenie jak i redukuje jego koszty.

GNIAZDO ODKURZACZA

Czystość w hotelu jest jednym z głównym punktów ocenianych przez gości hotelowych. Długie korytarze i wiele pokoi są nie lada wyzwaniem dla osób sprzątających. Aby uniknąć biegania z odkurzaczem warto zainstalować centralny odkurzacz i w wielu miejscach umieścić gniazda do odkurzacza. Dzięki naszym rozwiązaniom gniazda będą miały taki sam design jak pozostały osprzęt elektroinstalacyjny w hotelu.

EIS SOUND

Eis sound głośnik sufitowy

Dyskretna muzyka w korytarzu hotelowym może być miłym dodatkiem podczas jego przemierzania i otwierania pokoju. Dlatego należy wcześniej zaplanować rozmieszczenie głośników sufitowych.

OŚWIETLENIE PODŁOGOWE

Oświetlenie podłogowe

Pierwsze wrażenie jest bardzo ważne. Zadbaj o odpowiednią oprawę korytarzy i ciągów komunikacyjnych, którymi będą poruszać się goście zanim trafią do właściwych pokoi.
Zastosowanie oświetlenia przypodłogowego pozwoli oświetlić drogę bez konieczności ciągłego włączania górnych świateł. Takie rozwiązanie pozwoli Ci zaoszczędzić energię elektryczną zachowując przy tym odpowiednie warunki do przemieszczania się.