Rozwiązania w restauracji hotelowej

+ + + +

RESTAURACJA

Jest to nieodzowna cześć każdego hotelu, manager sali powinien mieć możliwość rozjaśniania i przyciemniania światła nad danym stolikiem w dowolnym momencie, ponadto musi mieć możliwość włączenia nastrojowej muzyki, ustawienia komfortowej temperatury, czy załączenie klimatyzacji. Dlatego najlepszym rozwiązaniem jest zarządzanie za pomocą panelu dotykowego, w którym znajdzie wszystkie te funkcje, a co więcej będzie mógł podejrzeć widok z sali (za pomocą kamer podłączonych do naszego systemu). Na ścianach przy stolikach mamy możliwość podłączenia do gniazda zasilającego oraz USB naszego telefonu, komputera itp.

Wybierz inne pomieszczenie

HotelHotel
Pokój hotelowyPokój hotelowy
Recepcja hotelowaRecepcja hotelowa
KorytarzKorytarz
Strefa SPAStrefa SPA
Łazienka hotelowaŁazienka hotelowa

EKRAN 10”

Ekran dotykowy 10 cali

Zarządzaj całą salą restauracyjną z jednego miejsca, wykorzystaj funkcje dodatkowe ekranu, aby w pełni wykorzystać ekran do codziennej pracy.

ZESTAW PRZY STOLIKU

Zestaw gniazdo zasilania i USB

Gniazdo zasilania 230V i USB z opcją ładowania to najbardziej potrzebne gniazda dla gości/klientów każdej restauracji. Dzięki nim mogą podłączyć swój laptop do zasilania, czy podładować telefon.

KAMERY ELVOX

Kamery Elvox

Kamery w połączeniu z ekranem zapewnią podgląd managerowi sali, na wszystkich gości, jak i na jakość pracy kelnerów. Nagrania można nagrywać, a następnie analizować pracę każdego pracownika, lub rozstrzygać sporne sytuacje, jest to również doskonałe zabezpieczenie przed kradzieżami, czy rozbojami.

STEROWANIE MARKIZĄ

Sterowanie markizą

Czy wiesz, że odpowiednie ustawienie markiz i żaluzji pozwala zaoszczędzić pieniądze? Jak to możliwe?
Przysłaniając okno możemy zmniejszyć nagrzewanie się danego pomieszczenia, co spowoduje mniejsze użycie energii na chłodzenie. Łącząc sterowanie markiz i żaluzji ze stacją pogodową zmiana ich położenia będzie dziać się automatycznie, w zależności od aktualnego nasłonecznienia.