Rozwiązania w pokoju hotelowym

+ + + + + + + + + + + +

POKÓJ HOTELOWY

W każdym pokoju hotelowym klient, chce się czuć komfortowo, dlatego przy łóżku, musimy zapewnić mu zarówno zestaw gniazd, do których podłączy do ładowania niezbędne dla niego urządzenia, jak również zestaw włączników, za pomocą których wysteruje oświetleniem, żaluzjami/roletami w swoim pokoju. W części pokoju przy biurku potrzebne jest umieszczenie tzw. zestawu telewizyjno komputerowego. Natomiast na ścianie przy łazience musimy mieć możliwość zarządzania nie tylko oświetleniem w łazience, ale i temperaturą panującą w naszym pokoju. Dodatkowo Vimar oferuje pokrętło regulujące siłe głosu oraz włączanie/wyłączanie muzyki puszczanej z recepcji.

Przy wejściu do pokoju znajduje się oczywiście kieszeń na kartę odcinająca prąd w pomieszczeniu (oczywiście poza ogrzewaniem), również przycisk nie przeszkadzać czy sprzątanie znajduje się przy drzwiach.

Wybierz inne pomieszczenie

HotelHotel
Recepcja hotelowaRecepcja hotelowa
KorytarzKorytarz
Restauracja w hoteluRestauracja w hotelu
Strefa SPAStrefa SPA
Łazienka hotelowaŁazienka hotelowa

CZYTNIK KART

Czytnik kart

Za pomocą czytnika kart uruchomisz zasilanie w pokoju. Natomiast wyjęcie karty z czytnika spowoduje, że nie będziemy musieli zastanawiać się czy wyłączyliśmy wszystkie światła i urządzenia.

PRZYCISK NIE PRZESZKADZAĆ I PROŚBA O SPRZĄTANIE

Przycisk sygnalizujący do pokoju hotelowego

Przycisk nie przeszkadzać i prośba o sprzątanie sygnalizuje nasze oczekiwania w stosunku do obsługi hotelu. Wychodząc z pokoju możemy wcisnąć przycisk „prośba o sprzątanie”, a gdy powrócimy pokój będzie lśnić czystością.

ZESTAW TV/KOMPUTER

Zestaw gniazd zasilania do telewizji i komputera

Dzięki zestawowi komputerowo-telewizyjnemu, bez problemu podłączymy wszystkie potrzebne urządzenia w pokoju. Zestaw zawiera gniazda zasilania, gniazdo telewizyjno-satelitarno-radiowe oraz gniazdo komputerowe RJ45.

ZESTAW POKOJOWY I

Zestaw włączników do sterowania

Za pomocą zestawu włączników możemy sterować, światłami, roletami,ściemniaczami czy też scenami. W jednej ramce również znajduje się termostat, za pomocą którego dostosujemy oczekiwaną temperaturę w pomieszczeniu. Na koniec w zestawie znajduje się strefa relaksu, czyli sterowanie audio, włączaj muzykę, zmieniał stacje radiowe, lub puść muzykę z telewizora.

ZESTAW WŁĄCZNIKÓW PRZY ŁÓŻKU

Zestaw włączników przy łóżku

Włączniki przy łóżku zapewnią nam komfort funkcjonowania w pokoju, zarządzaj swoim oświetleniem, roletami, ściemniaczami nie ruszając się z łóżka.

ZESTAW GNIAZD PRZY ŁÓŻKU

Zestaw gniazd zasilających

Gniazda przy łóżku umożliwiają szybkie podłączenie do zasilania naszych urządzeń mobilnych takich jak laptop, smartphone, czy notebook.

GNIAZDO ZASILAJĄCE

Gniazdo zasilające

Praktycznie w każdym pokoju hotelowym znajduje się czajnik, aby gość hotelowy w każdej chwili mógł przygotować sobie ciepłą herbatę lub kawę. Dlatego ważne jest, aby nad biurkiem czy stolikiem zaplanować do tego czajnika gniazdo.

GNIAZDO ODKURZACZA

Czysty pokój jest jednym z ważniejszych czynników ocenionych przez gości hotelowych, a instalacja centralnego odkurzacza stała się już standardem w nowobudowanych hotelach. Dzięki naszym rozwiązaniom gniazda do odkurzacza będą miały taki sam design jak pozostały osprzęt elektroinstalacyjny w hotelu.

ROZDZIELNICA

Każdy pokój jest osobną strefą, małym mieszkaniem, dlatego musi być wyposaży również w osobną rozdzielnicę, w której są umieszczone podstawowe zabezpieczenia.

ROZWIĄZANIE BLUETOOTH

Rozwiązanie bluetooth

Aby gość hotelowy mógł poczuć się komfortowo, można zainstalować moduł bluetooth i głośnik sufitowy. Dzięki takiemu rozwiązaniu będzie mógł słuchać swojej ulubionej muzyki z telefonu.

SCENY

Każdy z nas jest inny ale pewne zachowania są podobne. Ze względu na powtarzalność schematów w hotelu, możesz zaprogramować w swojej automatyce określone sceny, które wywołają konkretne działania. Przykładowo, dla gości ceniących romantyczną oprawę zaprogramuj scenę WIECZÓR, która po jednym kliknięciu włączy boczne oświetlenie przy łóżku, wyłączy górne źródła światła oraz puści z głośników muzykę. Dla ułatwienia pracy personelu zaplanuj scenę TEST, która załączy wszystkie światła (w celu sprawdzenia czy wszystkie żarówki się świecą), po minucie wyłączy je i włączy kolejno odpowiednie sprzęty w celu weryfikacji poprawności ich działania. Po weryfikacji osprzętu włączy się górne źródło światła i wentylacja, a żaluzje zewnętrzne ustawią się w zadanej pozycji wyjściowej.

PUSZKI DŹWIĘKOSZCZELNE

Puszki dźwiękoszczelne

Dobrze wiesz, że goście podczas pobytu w hotelu cenią sobie przede wszystkim spokój. Nie ma nic gorszego niż hałasy dobiegające zza ściany w momencie, w którym akurat gość hotelowy chce się przespać po długiej wycieczce. Zadbaj o jego komfort zastosuj dźwiękoszczelne puszki instalacyjne. Odpowiednia izolacja akustyczna ścian, ograniczy roznoszenie się dźwięków i pozwoli, żeby każdy czuł się dobrze w Twoim hotelu.