Rozwiązania w recepcji

+ + + + +

RECEPCJA

Praktycznie w każdym biurze znajdziemy recepcję, ważne aby była ona częścią reprezentatywną biura. W recepcji przyda się zestaw pod drukarkę i komputer, zestaw dla klienta czy zestaw radiowy, który uprzyjemni czas oczekiwania.

Wybierz inne pomieszczenie

ElewacjaElewacja
Open SpaceOpen Space
MagazynMagazyn
Gabinet dyrektoraGabinet dyrektora
ToaletaToaleta

ZESTAW NIEZBĘDNY DO DRUKARKI I KOMPUTERA

Zestaw do drukarki i komputera

Podłączenie komputera, drukarki, monitora i innych urządzeń niezbędnym do prawidłowego funkcjonowania sekretariatu wymaga wielu gniazd zasilających i sygnałowych. Takie dwa zestawy powinny zaspokoić podstawowe potrzeby użytkownika

ZESTAW DLA OSÓB CZEKAJĄCYCH NA SPOTKANIE

Zestaw USB oraz gniazdo zasilania

Zestaw USB oraz gniazdo zasilania 230V, w razie potrzeby może uratować klienta przed rozładowaniem telefonu czy laptopa.

ZESTAW STEROWANIA OŚWIETLENIEM

Zestaw sterowania oświetleniem

Włączniki oświetlenia, pozwolą recepcjonistce zarządzać częścią recepcji oraz korytarzem głównym.

ZESTAW AUDIO SOUNDAROUND

Zestaw audio SoundAround

Eissound SOUNDAROUND Wi-Fi to urządzenie za pomocą którego mamy możliwość puszczania muzyki bezprzewodowo dzięki wykorzystaniu łączności bluetooth czy Wi-Fi lub przewodowo za pomocą wejścia MINI JACK. Urządzenie przeznaczone jest do montażu w ścianie, natomiast głośniki umieszczane są w suficie podwieszanym. Komunikacja Wi-Fi z urządzeniem odbywa się za pomocą darmowej aplikacji JUKEBOX ALLPLAY, dostępna zarówno w sklepie Google Play jak i APP Store.

OSPRZĘT

Każdy osprzęt z naszej oferty jest dostępny w kilku wariantach kolorystycznych. Jeżeli zależy nam, aby wyróżnić jakaś funkcję, możemy zastosować klawisze ze specjalnym grawerem, bądź podkreślić wybrany klawisz dobierając inny kolor.