Rozwiązania dla restauracji

+ +

RESTAURACJA

Dla najbardziej prestiżowych projektów, każdy szczegół jest starannie opracowywany, aby był niepowtarzalny. Samodzielne i rozszerzalne rozwiązania z obszerną gamą produktów, sprawią, że w każdym pomieszczeniu jesteśmy w stanie stworzyć niepowtarzalny klimat w którym klienci będą odpoczywać. Regulatory światła, możliwość zarządzania żaluzjami, pozwolą nadać na sali niepowtarzalną atmosferę, która pozwoli czuć się bezpiecznie i przede wszystkim przytulnie w momencie wypoczynku.

Wybierz inne pomieszczenie

BarBar
BiuroBiuro
KuchniaKuchnia
SpiżarniaSpiżarnia
ToaletaToaleta

STEROWANIE OŚWIETLENIEM

Właściwe oświetlenie sali to kluczowy element, pozwalający nadać miejscu charakter oraz odpowiedni klimat.
Umożliwi Managerowi Sali dostęp do szybkiego włączenia odpowiedniej dla sytuacji oprawy np. przyciemnienia światła w sali i doświetlenia tylko jednego wybranego stolika.
Zastosowanie sterowania oświetleniem daje wiele możliwości i jest bardzo ważne w każdym pomieszczeniu.
Wybór grawerowanych łączników, zapewni obsłudze sali możliwość szybkiej identyfikacji, której części sali dany łącznik dotyczy oraz będziesz miał pewność, że z czasem symbole na przycisku nie wyblakną oraz nie zetrą się.

ZESTAW RADIOWY Z GŁOŚNIKAMI

Dobre oświetlenie oraz klimatyczna muzyka to dwa bardzo ważne elementy tworzące nastrój w każdej sali restauracyjnej.
Zastosuj głośniki sufitowe i wypełnij wnętrze muzyką. To od Ciebie zależy czy Twoi goście będą słuchać muzyki z radia, czy wybierzesz muzykę ze smartfona (połączonego przez bluetooth).