Rozwiązania w gabinecie Dyrektora

+ + + + + + + +

GABINET DYREKTORA

Gabinet dyrektora to nie tylko miejsce pracy, lecz także reprezentatywne pomieszczenie dla klientów z zewnątrz. Modny wpasowujący się w trend gabinet jest w stanie zachęcić ludzi do skorzystania z proponowanej oferty i wywołać pozytywne wrażenie o samym przedsiębiorstwie. Powinno być wygodne, praktyczne i pozwalające na swobodną pracę.

By podkreślić charakter wnętrza, nowa linia Vintage z serii Eikon Exe nada jeszcze dużo więcej ekskluzywności i unikatową tożsamość zgodnie z najnowszymi trendami stylistycznymi. Ten ponadczasowy design elementów sterowniczych to nawiązanie do tradycji sprzed wielu lat w nowoczesnym wydaniu.

Każdy dyrektor powinien mieć stały dostęp i wgląd, do tego co dzieje się w budynku. Dlatego wychodząc na wprost wymaganiom, zastosowanie systemu By-me Plus pozwoli Ci na bieżąco kontrolować wszystko, co dzieje się w zasięgu kamer.

Wiedziałeś, że sterowanie oświetleniem, klimatyzacją, czy żaluzjami zewnętrznymi uruchamia się jednym dotknięciem? Dzięki elektronicznym elementom sterowniczym z serii Eikon Tactil w dowolny sposób skonfigurujesz własne rozwiązania, które umilą oraz usprawnia Ci czas w trakcie pracy.

Wybierz inne pomieszczenie

ElewacjaElewacja
RecepcjaRecepcja
Open SpaceOpen Space
MagazynMagazyn
ToaletaToaleta

GNIAZDA ZASILAJĄCE

Gniazda zasilające

Połącz dowolne urządzenie do gniazda 230V.

STERUJ CAŁYM BUDYNKIEM ZE SWOJEGO GABINETU

Ekran dotykowy 7 cali do sterowania budynkiem

Zarządzaj całym pomieszczeniem za pomocą ekranu dotykowego 7 calowego. Ustawiaj stacje audio, komunikuj się z telewizorem/projektorem, zarządzaj oświetleniem, żaluzjami, ogrzewaniem w pomieszczeniu. Twórz własne sceny w dowolnym momencie, a następnie zarządzaj nimi głosowo dzięki Amazon Alexa.

STEROWANIE W JEDNYM MIEJSCU

Dotykowe przyciski z wbudowanym czujnikiem

Zarządzaj gabinetem za pomocą przycisków dotykowych Tactil, z wbudowanym czujnikiem proximity, reagującym na ruch ręki. Wybierz dowolny kolor RGB podświetleń, jak i dostosuj odpowiednią ikonę na panelu.
Jeden przycisk 3 modułowy umożliwia sterowanie 6 obwodami/scenami jednocześnie.

Za pomocą termostatu ustaw odpowiednią temperaturę w danym pomieszczeniu, dostosuj siłę wentylacji oraz podłącz pod całość klimatyzator, wtedy w pełni będziesz mógł wykorzystać nasz termostat.

OBUDOWA DO LEDów

Dedykowana obudowa do LEDów zapewni bezpieczeństwo dzięki zatrzymaniu wydzielania ciepła w stronę izolacji z wełny i jej przedwczesnej degradacji.

ZESTAW DO SŁUCHANIA POPRZEZ BLUETOOTH

zestaw bluetooth BASIC BT do zabudowy

Zestaw BASIC BT to zestaw bluetooth do zabudowy, np. w suficie podwieszanym. Umożliwia słuchania muzyki z dowolnego urządzenia poprzez bluetooth. Basic BT składa się z modułu bluetooth oraz głośników do zabudowy w suficie podwieszanym. Głośniki są odporne na działanie pary wodnej,dlatego idealnie nadają się do łazienek czy kuchni. Zestaw nie potrzebuje, żadnej dodatkowej aplikacji, wystarczy połączyć urządzenie za pomocą bluetooth i od razu można puszczać ulubioną muzykę.
BASIC BT znajduje się w 3 wariantach:

  1. Zestaw z samym modułem BT
  2. Zestaw z modułem BT + 2 głośniki 5 W
  3. Zestaw z modułem BT + 4 głośniki 5 W

ZESTAW ZASILAJĄCY

Zestaw zasilający

Podłącz dowolne urządzenie do gniazda zasilającego 230V; naładuj szybko swój telefon dzięki gniazdu USB z opcją ładowania, zarówno dla wejścia typu A, jak i mając telefon z wejściem typu C.

KOSTKA ZASILAJĄCA

Kostka zasilająca

Kostka zasilająca została wykonana z wysokiej jakości materiału i charakteryzuje się dużą wytrzymałością. Kompaktowa, o nietypowej formie stanowi ciekawy dodatek do każdego wnętrza. Umożliwia ładowanie smartfona w trybie bezprzewodowym oraz zasilanie nawet do 6 urządzeń.

STEROWANIE GŁOSOWE – ALEXA

Sterowanie głosowe - ALEXA

Alexa to rozbudowana platforma integrująca system sterowania głosowego, który został zastosowany również w oferowanych przez nas systemie inteligentnym. Umożliwia uruchomienie urządzeń za pomocą wypowiedzianej komendy.