Rozwiązania w toalecie

+ + + +

TOALETA

Toaleta to miejsce, z którego każdy z nas korzysta kilka razy dziennie. Często zdarza się tak, iż wychodząc z pomieszczenia zapominamy zgasić za sobą oświetlenie, czego efektem jest wyższy rachunek za prąd. Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom znaleźliśmy idealne rozwiązanie, które spełni wszystkie potrzeby wielu osób. To właśnie zastosowanie czujników ruchu i obecności marki Perry, sprawi, iż problem sam się rozwiąże. W momencie wykrycia naszego ruchu czujnik załączy oświetlenie, które zgaśnie kiedy opuścimy pomieszczenie. Dzięki różnym poziomom regulacji czasu dostosujemy optymalne rozwiązanie do naszych wymagań.

Szukając indywidualnych rozwiązań, gdzie mamy do czynienia z kilkoma toaletami w poszczególnych boksach idealnym rozwiązaniem będzie zastosowanie czujników mikrofalowych marki Esylux. Ich fale rozprzestrzeniają się po całym pomieszczeniu i przenikają przez cienkie ścianki działowe, dzięki czemu ograniczamy koszty zakupu kilku czujników na rzecz jednego.

Wybierz inne pomieszczenie

ElewacjaElewacja
RecepcjaRecepcja
Open SpaceOpen Space
MagazynMagazyn
Gabinet dyrektoraGabinet dyrektora

GNIAZDA ZASILAJĄCE SPECJALNE

Gniazda zasilające specjalne

Czujnik ruchu i obecności PIR SP020. Czujnik ten ma kąt detekcji 360º, zasilany jest napięciem 230 V AC. Jego średnica pola detekcji to 10 m (na wys. mont. 2,5 m). SP020 przełącza obciążenie w zerze napięcia dlatego jest idealny dla lamp LED. Stopień ochrony to IP20. Czujnik ma regulacje czasu załączenia oświetlenia i poziomu natężenia oświetlenia przy jakim ma załączyć się oświetlenie. Czujnik dostępny jest w dowolnym kolorze RAL.

  • Rodzaj : PIR
  • Obszar detekcji : 10 m
  • Kąt detekcji : 360 st.
  • Stopień ochrony : IP20
  • Montaż : sufit/ podtynk
  • Temperatura pracy : od -10 st. C do +40 st. C
  • Zasilanie : 230V AC

GNIAZDO DO GOLARKI

Gniazdo do golarki

W ramce 7M możemy zamontować wszystkie gniazda potrzebne w publicznej toalecie, które zapewnią pełen komfort użytkowania, a zarazem posiadają odpowiednie certyfikaty bezpieczeństwa.

ZESTAW BLUETOOTH

Zestaw bluetooth

Toaleta, to miejsce w którym nie każdy pracownik czuje się swobodnie, warto wyposażyć je w głośniki, przez które może płynąć relaksująca muzyka.

TERMOSTAT

Termostat

Odpowiednia temperatura w całym budynku, również w toalecie, to jeden z wielu czynników, na który zwracają uwagę pracownicy. Optymalna temperatura powinna być nie za wysoka i nie za niska, aby zapewnić komfort korzystania z tego pomieszczenia. Zastosowanie termostatów w całym budynku spełni nasze oczekiwania i jednocześnie obniży koszty eksploatacji.