Rozwiązania w salonie

+ + + + + - + + +

Wybierz pomieszczenie

jasna duża kuchniajasna duża kuchnia
sypialnia z dużym łóżkiemsypialnia z dużym łóżkiem
pokój dzieckapokój dziecka
nowoczesna łazienkanowoczesna łazienka
nowoczesny domnowoczesny dom

ZESTAW TELEWIZYJNY

Zestaw gniazd telewizyjnych

Postaw na kompaktowe rozwiązania — wszystkie niezbędne do prawidłowego działania telewizora gniazda możesz mieć w jednej ramce.

DUŻY PANEL DOTYKOWY Z FUNKCJĄ WIDEODOMOFONU

Duży panel dotykowy z funkcją wideodomofonu

Gdy w domu mamy zainstalowany system automatyki domowej, wtedy z jednego miejsca możemy zarządzać wszystkimi funkcjami automatyki, każdym pomieszczeniem, z poziomu interfejsu dotykowego. Możesz wygodnie sterować światłem, temperaturą, regulacją rolet lub żaluzji, zarządzać systemem alarmowym czy zarządzać zużyciem energii.

Funkcja Energy Guard monitoruje zużycie energii w czasie rzeczywistym, zwiększając świadomość zużycia energii.
Dzięki funkcji wideodomofonu możemy zobaczyć, kto do nas przyszedł, a także otworzyć drzwi.

STEROWANIE ŻALUZJAMI

Sterowanie żaluzjami

Teraz możesz połączyć funkcjonalność i ładny wygląd, dzięki komfortowemu sterowaniu żaluzjami.

Wybierz dwa kolory – zewnętrzny dopasowany do koloru elewacji i wewnętrzny, nawiązujący do okien lub pomieszczenia.
Praktyczne zastosowanie mające na celu dostosowanie ilości docierającego do wnętrza światła nie wyklucza się z ich bardzo ładnym wyglądem, dodającym charakteru każdemu pomieszczeniu.

STEROWANIE OŚWIETLENIEM

Sterowanie oświetleniem

W zależności od Twojego nastoju lub sytuacji możesz łatwo dostosować oświetlenie do aktualnych potrzeb. Uniwersalne łączniki oraz ściemniacze pozwalają na sterowanie natężeniem oświetlenia dowolnego źródła światła. Jedno wnętrze – wiele możliwości.

GNIAZDA ZASILAJĄCE

Gniazda zasilające

Salon to po kuchni serce domu i cały czas się zmienia, raz lampa stoi w jednym miejscu, po jakimś czasie stoi już w innym, dlatego warto zainwestować w większą ilość gniazd zasilających. Wyeliminuje to w przyszłości konieczność stosowania nieestetycznych przedłużaczy.

TERMOSTAT

Termostat

Zadbaj o komfort wszystkich domowników. Zastosowanie termostatu, pozwoli w prosty sposób ustawić oczekiwaną temperaturę w pomieszczeniu.
Czy wiesz, że… utrzymanie stałej temperatury wewnątrz pomieszczenia pozwala zmniejszyć rachunki za ogrzewanie?

GRAWEROWANIE

Grawerowanie

W salonie zazwyczaj mamy wiele różnych źródeł oświetlenia, a kilka łączników obok siebie z tym samym symbolem nie ułatwiają wyboru. Dobrym rozwiązaniem jest zastosowanie klawiszy z indywidualnym grawerunkiem, który jednoznacznie określi, która lampa się zapali.

CZUJNIKI CZADU

Czujnik czadu

Tlenek węgla nazywany jest cichym zabójcą ze względu na to, że nie widać go ( jest bezbarwny), nie czuć go (jest bezwonny) i przy dużym stężeniu jest śmiertelnie trujący. Skuteczną formą przeciwdziałania zatruciu czadem jest zastosowanie czujnika tlenku węgla, który po wykryciu nieodpowiedniego stężenia tego gazu zasygnalizuje niebezpieczeństwo i pozwoli w porę podjąć odpowiednie środki.