Rozwiązania na open space

+ + + + +

OPEN SPACE

Otwarta przestrzeń do pracy biurowej, w której umieszcza się większą ilość stanowisk biurowych musi być tak wyposażona, by spełniać oczekiwania wielu osób. Sprawne funkcjonowanie zastosowanych rozwiązań musi ułatwiać codzienną pracę.

Przy tego rodzaju pracy na biurkach musi zawsze znajdować się element, do którego podłączymy sprzęt, bez którego nie jesteśmy w stanie wypełniać swoich zadań. Laptop, tablet czy telefon, wymaga zasilania, czy uzupełnienia energii. Obszerna i wszechstronna gama gniazdek z opatentowaną osłoną zabezpieczającą Sicury, zapewni bezpieczeństwo i komfort podczas pracy, spełniając wszelkie wymagania instalacyjne.

By zapewnić idealne doświetlenie każdego pomieszczenia, zastosowanie czujników ruchu i obecności DALI pozwoli Ci regulować oświetleniem względem światła dziennego, co przełoży się na dużą oszczędność energii elektrycznej.

Wybierz inne pomieszczenie

ElewacjaElewacja
RecepcjaRecepcja
Open SpaceOpen Space
MagazynMagazyn
Gabinet dyrektoraGabinet dyrektora
ToaletaToaleta

PUSZKA BIURKOWA

Puszka biurkowa

 • obsługująca 4, 7, czy 8 modułów,
 • idealne rozwiązanie do pracy przy biurku, gdzie możemy zamontować kilka urządzeń w jednym elemencie jak sterowanie oświetleniem, gniazdko zasilania, czy gniazdo USB,
 • dostępne w trzech wariantach kolorystycznych, dzięki czemu doskonale wpasuje się w dane otoczenie.

POŁĄCZENIE ŚWIATŁOWODOWE

Gniazdo światłowodowe

Gniazdo światłowodowe umożliwiające szybkie działanie Internetu w każdym biurze, przy okazji spójnie pasuje do reszty designu w biurze. Natomiast wiatroszczelna puszka Econ Data dedykowana jest do wszystkich miejsc gdzie montowany jest światłowód. To nowatorskie rozwiązanie zapobiega przełamaniu delikatnego kabla światłowodowego.

STEROWANIE OŚWIETLENIEM, ŻALUZJAMI I TERMOSTATEM W JEDNYM MIEJSCU

Ramka do sterowania oświetleniem, żaluzjami i termostatem

Dzięki modułowości ramek Vimar, możemy dostosować w dowolnej konfiguracji rozwiązania, które potrzebujemy. W ten sposób w ramce 7M możemy zarządzać oświetleniem, żaluzjami czy termostatem.

CZUJNIKI DALI

Czujniki ruchu i obecności DALI

Czujniki ruchu i obecności DALI współpracują z urządzeniami w standardzie DALI. Naturalne światło dzienne stanowi najlepsze źródło oświetlenia stanowiska pracy. Jest ono jednak niemal zawsze niewystarczające i wówczas należy dodatkowo włączyć sztuczne oświetlenie. Czujniki DALI oferują możliwości wykrywania obecności i regulacji oświetlenia względem światła dziennego, co pozwala na duże oszczędności energii elektrycznej.

 • współpracują z urządzeniami w standardzie DALI,
 • wykrywają obecność i regulują oświetleniem względem światła dziennego,
 • zasięg : 6-32 m,
 • montaż : sufit – natynkowy/podtynkowy,
 • kat detekcji : 360 st.,
 • stopień ochrony : IP20-IP55,
 • temperatura pracy od -25 st. C do 55 st. C,
 • zasilanie : magistrala Dali lub 230 V AC.

ZESTAW GNIAZD

Dobra organizacja stanowiska pracy jest kluczem do sukcesu. Każdy pracownik powinien czuć się komfortowo i mieć efektywnie zaprojektowaną przestrzeń. Dlatego też powinniśmy zapewnić mu odpowiednią ilość gniazd zasilających oraz sygnałowych. W zależności od potrzeb danego stanowiska pracy, możemy skonfigurować w ramce 7-modułowej bądź większej dowolną kombinację gniazd.