Rozwiązania dla domu

+ + + + + + + + + + + +

DOM

Odpowiadając na nowe trendy w projektowaniu domów i wysokie wymagania Klientów, oferujemy rozwiązania, które zapewnią zarówno jedno jak i drugie. Inteligentny system automatyki budynkowej jest tak skonstruowany, że można go w dowolny sposób komponować oraz dopasować do oczekiwań i potrzeb.

Żaluzje zewnętrze ochronią Cię nie tylko przed włamywaczem, ale też zapewnią maksimum prywatności, a inteligentne rozwiązania ułatwią życie, umożliwią oszczędności oraz pozwolą na pełną kontrolę nad waszym domem. Nowoczesny osprzęt automatyki budynkowej daje możliwość wyboru wielu typów urządzeń. Dodatkowym atutem jest ponadczasowy design, który można dostosować do każdego wnętrza.

Kolory ramek ozdobnych jak i materiały, z których są wykonane (szkło kryształowe, kamień naturalny, drewno, metal i inne) są bardzo zróżnicowane, dzięki czemu każde wnętrze będzie niepowtarzalne i stylowe.

Wybierz inne pomieszczenie

jasna duża kuchniajasna duża kuchnia
nowoczesny przestronny salonnowoczesny przestronny salon
sypialnia z dużym łóżkiemsypialnia z dużym łóżkiem
pokój dzieckapokój dziecka
nowoczesna łazienkanowoczesna łazienka

ŻALUZJE

Żaluzje zewnętrzne

Żaluzje zewnętrzne chronią domowników przed dużym nasłonecznieniem, ciepłem słonecznym oraz wzrokiem sąsiadów. Kolor żaluzji można dobrać z bogatej palety kolorów RAL, dopasowując je pod kolor elewacji, przez co żaluzje staną się spójną ozdobą naszego domu.

Lamele posiadają bicolor tzn. z obu stron możemy je pomalować innym kolorem, dzięki temu z jednej strony możemy je dopasować pod elewację, a z drugiej zastosować jasne kolory, które nadadzą przytulności naszemu wnętrzu.

GŁOŚNIK ZEWNĘTRZNY

Głośnik zewnętrzny w obudowie IP66

Wysoka jakość głośników zewnętrznych IP66 gwarantuje słuchanie ulubionej muzyki również na tarasie, czy balkonie z zachowaniem wszelakich zasad bezpieczeństwa, dzięki odporności głośników na czynniki zewnętrzne, takie jak np. opady.

GNIAZDO W OBUDOWIE IP55

Gniazdo zasilające w obudowie IP55

Gniazda zasilające zamontowane w obudowie o podwyższonym IP (IP55) umożliwiają nam podłączenie urządzenia na zewnątrz domu. Obudowa chroni gniazda przed wilgocią, a Ty nie musisz już rozwijać podłączonych w domu długich przedłużaczy, aby np. skosić trawnik.

STACJA POGODOWA

Stacja pogodowa

Zamontowana stacja pogodowa może wysyłać informacje o prędkości wiatru, deszczu, mrozie czy nasłonecznieniu. Na podstawie informacji odczytanych ze stacji pogodowej ustawiana będzie w domu automatycznie odpowiednia temperatura, położenie żaluzji, ustawienie lamelek oraz poziom natężenia oświetlenia.

PODLEWANIE OGRODU

Połączenie systemu podlewania ogrodu z systemem automatyki domowej umożliwia nam uruchamianie podlewania o określonej godzinie. Możemy też połączyć system podlewania z zegarem astronomicznym, który gwarantuje uruchomienie np. o zmroku lub stacją pogodową, która nie pozwoli na uruchomienie podlewania podczas deszczu. Najważniejsze, że nie musisz już o tym pamiętać.

ŁĄCZNIKI W OBUDOWIE IP55

Łączniki w obudowie IP55

Dzięki zainstalowaniu łączników na zewnątrz budynku możemy dowolnie włączać i wyłączać oświetlenie zewnętrzne, bez potrzeby wchodzenia do domu.

STEROWANIE BRAMĄ GARAŻOWĄ

System automatyki pozwala również na sterowanie bramą garażową – nie musisz już czekać aż drzwi się podniosą.

PANEL ZEWNĘTRZNY WIDEODOMOFONU

Panel zewnętrzny wideodomofonu

Panel zewnętrzny wideodomofonu możemy umieścić zarówno przy bramie wjazdowej jak i przy drzwiach wejściowych. Dzięki temu w każdej chwili będziemy mieli możliwość sprawdzenia kto do nas przyszedł. Rozwiązania ze stali nierdzewnej gwarantują jego jakość i trwałość.

CZUJNIK ZMIERZCHU

Czujnik zmierzchu

Za pomocą czujnika zmierzchu możemy ustawić poziom natężenia oświetlenia, w którym nastąpi reakcja systemu. Na przykład za pomocą czujnika zmierzchu możemy ustawić moment, w którym nastąpi zamknięcie żaluzji.

CZUJNIKI ZBICIA SZYB

Czujniki zbicia szyb

Czujniki zbicia szyb przekazują informację w momencie naruszenia struktury szyby wynikającej np. z aktu wandalizmu. Dzięki natychmiastowemu komunikatowi, nawet będąc poza domem, będziesz mieć szansę na reakcję i podjęcie odpowiednich środków.

Czujniki mogą być jedynym elementem alarmu lub mogą stanowić uzupełnienie złożonej instalacji alarmowej.

SENSORY OTWARCIA OKIEN

Sensory otwarcia okien

Kontaktrony otwarcia okien

Nie jesteś pewien, czy zamknąłeś okna wychodząc z domu?

System automatyki pozwoli Ci sprawdzić zdalnie, jaki jest status Twoich okien, dzięki kontaktronom wbudowanym w okna i połączonych z systemem automatyki. Prawidłowo zintegrowane kontaktrony można połączyć ze stacją pogody, dzięki temu system poinformuje nas o niezamkniętym oknie w przypadku deszczu.

ŁADOWARKA DO SAMOCHODÓW ELEKTRYCZNYCH

Ładowarka do samochodów elektrycznych

Ładowarka do samochodów elektrycznych będzie odpowiedzialna za ładowanie Twojego samochodu. Dzięki naszej ładowarce spełnisz podstawowe funkcje podłączenia i ładowania, ale możesz również połączyć się z siecią za pomocą oprogramowania, dzięki czemu możesz monitorować zużycie energii oraz koszty. W obecnych czas stawiamy na wybór ekologicznych rozwiązań.