Rozwiązania w biurze

+ + + + + +

ELEWACJA

Każdy z nas chce, by jego dom zachwycał nie tylko jego mieszkańców, ale też sąsiadów i przypadkowych przechodniów spacerujących w naszych okolicach.

Jednym z elementów, które łączy estetykę i funkcjonalność są żaluzje zewnętrzne. Dzięki pełnej integracji z system inteligentnego budynku i połączeniu ze stacjami pogodowymi,

Jeśli chcesz czuć się bezpiecznie i zaoszczędzić koszty zużycia energii to czujniki ruchu są idealnym rozwiązaniem, które zapewnią Ci bezpieczeństwo i wygodę każdego dnia.

Często na budynkach spotykasz gniazda, czy urządzenia, które wymagają zabezpieczenia przed działaniem czynników zewnętrznych jak deszcz, wilgoć, czy pył. Nasz oferta obejmuje także specjalistyczne pojemniki i pokrywy naścienne marki Isoset, które ochronią Wasze urządzenia.

Wybierz inne pomieszczenie

RecepcjaRecepcja
Open SpaceOpen Space
MagazynMagazyn
Gabinet dyrektoraGabinet dyrektora
ToaletaToaleta

ŻALUZJE FASADOWE

Żaluzje fasadowe

Żaluzje zewnętrzne (fasadowe) z każdym rokiem stają się coraz bardziej popularne, ponieważ w znacznym stopniu zwiększają komfort osób pracujących w biurze.

Dzięki lamelom, w których możemy ustawić kąt nachylenia, rozwiązanie to pozwala optymalnie wykorzystać światło dzienne. Ich najważniejszą cechą jest zmniejszenie olśnienia. Dodatkową zaletą jest to, że zatrzymują ciepło na zewnątrz budynku, zmniejszając używanie klimatyzacji latem, co przyczynia się do oszczędzania energii i kosztów. Z kolei w okresie zimowym stosowanie żaluzji zewnętrznych ochroni przed nadmiernym uciekaniem ciepłego powietrza.

Oferowane przez nas żaluzje dostępne są w 150 kolorach, co gwarantuje dobranie optymalnej kolorystyki pasującej do budynku.

CZUJNIKI RUCHU I OBECNOŚCI

Czujnik ruchu w technologi PIR idealnie nadają się do montażu na ścianie jak i na narożniku Dodatkowo w zestawie znajduję się element do montażu na lub w narożniku. Czujnik jest montowany ściennie, natynkowo, promień pola detekcji 12 m (na wys. mont. 2,5 m).  Zasilany jest napięciem  230 V AC. Jego stopień ochrony to IP55 więc jest odporny na warunki atmosferyczne. SP055 wyposażony jest w regulację czasu załączenia oświetlenia i poziomu natężenia oświetlenia przy jakim ma załączyć się oświetlenie. Czujnik możną zamówić w dowolnym kolorze z palety kolorów RAL.

ISOSET: POJEMNIKI I POKRYWY NAŚCIENNE

Pojemniki i pokrywy naścienne

Wersja natynkowa Vimar umożliwia w pełni bezpieczne korzystanie z gniazd zasilających, które nie szpecą budynku, a wręcz są ozdobą na elewacji

  • stopień ochrony :IP40, IP55
  • różne warianty modułów
  • specjalna membrana zabezpieczająca
  • montaż pionowy i poziomy
  • trzy warianty kolorystyczne : biała, szara, granitowa szarość

PANEL ZEWNĘTRZNY WIDEODOMOFONU

Panel zewnętrzny wideodomofonu

Panel zewnętrzny wideodomofonu możemy umieścić zarówno przy bramie wjazdowej jak i przy drzwiach wejściowych. Do biura najlepiej wybrać opcję z klawiaturą numeryczną.

CZUJNIK ZMIERZCHU

Czujnik zmierzchu

Czujnik zmierzchu to niezastąpione rozwiązanie dla oświetlenia zewnętrznego, dzięki któremu nie musimy pamiętać o włączeniu i wyłączeniu lamp. Czujnik ustawiamy na odpowiednią wartość Lux i po przekroczeniu tej wartości czujnik automatycznie uruchomi bądź wyłączy podłączoną do niego lampę.

ŁADOWARKA DO SAMOCHODÓW ELEKTRYCZNYCH

Ładowarka do samochodów elektrycznych

Ładowarka do samochodów elektrycznych może być umieszczona przy magazynie, dzięki czemu każda osoba pracująca będzie mogła uzupełnić energie elektryczną swojego samochodu podczas pracy. Jest to duże ułatwienie dla osób pracujących, które na co dzień podróżują samochodami elektrycznymi. Dzięki naszej ładowarce spełnisz podstawowe funkcje podłączenia i ładowania, ale możesz również połączyć się z siecią za pomocą oprogramowania, dzięki czemu możesz monitorować zużycie energii oraz koszty.