Rozwiązania w łazience

+ + + + + +

ŁAZIENKA

w każdym pokoju hotelowym znajduje się toaleta w której na pewno przy lustrze musimy umieścić włącznik oświetlenia w toalecie, możliwość załączania wentylacji wewnątrz pomieszczenia oraz gniazda zwykłe z klapką w celu zapewnienia dodatkowego bezpieczeństwa. Także zastosowania gniazda golarki będzie idealnym rozwiązaniem. Możemy również wykorzystać produkt Perry tzn. Suszarkę, za pomocą bez problemu wysuszymy włosy po prysznicu.

W każdej łazience trzeba pamiętać o gnieździe pod grzałkę elektryczną grzejnika, dzięki takiemu rozwiązaniu będzie mogli w każdym momencie szybko wysuszyć nasz ręcznik, przeprane ubranie itd.

Wybierz inne pomieszczenie

HotelHotel
Pokój hotelowyPokój hotelowy
Recepcja hotelowaRecepcja hotelowa
KorytarzKorytarz
Restauracja w hoteluRestauracja w hotelu
Strefa SPAStrefa SPA

ZESTAW WŁĄCZNIKI I GNIAZDA Z KLAPKĄ

Zestaw włączniki i gniazda z klapką

Wykorzystaj modułowość ramek Vimar i umieść włączniki do sterowania oświetleniem w toalecie oraz gniada z klapką (IP44) w celu zapewnienia odpowiedniego poziomu bezpieczeństwa użytkowania.

ZESTAW Z GOLARKĄ

Zestaw z golarką

Golarka to nieodzowny element każdej łazienki hotelowej. Dzięki wejściom na wtyczki europejskie i amerykańskie sprawią, że zarówno goście że wszyscy goście zagraniczni będą mogli skorzystać z golarki. Ponadto gniazdo golarki posiada certyfikaty użyteczności i bezpieczeństwa.

GNIAZDO OD STRONY POKOJU W PUSZCE DŹWIĘKOSZCZELNEJ

Gniazdo w puszcze dźwiękoszczelnej

Pozwól każdemu z gości poczuć się swobodnie w swoim pokoju. Zastosuj specjalistyczne dźwiękoszczelne puszki instalacyjne, które nie będą stanowić ,,słabych ogniw” w ścianie tak jak tradycyjne puszki. Puszka dźwiekoszczelna Kaiser oraz gniazdo Vimar. Puszka dźwiękoszczelna to idealne rozwiązanie wszędzie tam gdzie chcemy zachować dźwiękoszczelność przegrody np w sypialni lub salce konferencyjnej.

DODATKOWA STREFA AUDIO W ŁAZIENCE

Łazienka jest miejscem nie tylko relaksu, ale też spędzamy w niej czas przygotowując się do wyjścia. Często słuchamy wiadomości i nie chcemy, aby cokolwiek nam umknęło, kiedy jesteśmy w łazience. Zastosowanie głośnika podłączonego pod telewizor rozwiąże ten problem.

CZUJNIKI WILGOCI

Czujnik wilgoci

Obawiasz się, że na skutek częstych kąpieli, przez wilgotne powietrze w łazienkach hotelowych zacznie tworzyć się na ścianie pleśń? Zastosuj czujniki jakości powietrza, temperatury i wilgotności, które monitorują warunki w pomieszczeniu. Po przekroczeniu odpowiedniej wartości czujniki automatycznie aktywują wentylację, nie dopuszczając do zbytniego zawilgocenia ścian. W ten sposób skutecznie ograniczysz ryzyko tworzenia się pleśni.